piątek, 23 sierpnia 2013

Doceńmy rękodzieło- jesteście fantastyczni! :)

W sierpniu właściwie nie miałam dostępu do internetu, a akcja mimo braku mojej wtórnej inicjatywy rozkwita na całego, obserwatorów bloga przybywa, akcja jest rozpowszechniana na wielu, wielu waszych blogach! Jesteście wspaniali- dziękuję Wam za to! 

Oto statystyka z całego okresu prowadzenia bloga, sądziłam, że gdy wejdę na bloga po miesiącu nieobecności (0 postów w sierpniu!) nie uraczę tu żywego ducha, a tutaj- 21 nowych komentarzy! I ta statystyka:
Jeśli chodzi o rękodzieło- nie leniuchuję! Razem z Anka malujemy torby, kupiłam dziś farby do materiałów- czekajcie na pierwsze efekty!! :) Szyję też sporo kwiatów rozwijając Pin Up Flower- choć opaski nie maja takiego wzięcia na jakie liczyłam to zdaję sobie sprawę, że zupełny brak mojej aktywności w galeriach internetowych na pewno ma na to wpływ.. Liczę jednak, że kiedy będę miała dostęp do internetu to wystawię to co mi się namnożyło.. Póki co sporo produktów wystawiłam w galerii w Bydgoszczy, która prowadzi moja znajoma. Myślałam przez jakiś czas nad założeniem działalności gospodarczej, ale póki nie mam cienia szansy na przekroczenie kwoty wolnej od podatku chyba nie będę się na to decydować- dużo za dużo z tym zamieszania... Ale może kiedy już ruszę na studia? A właśnie.. zaczyna się klasa maturalna, kurs na prawo jazdy.... trzymajcie za mnie kciuki ;) Bardzo, bardzo proszę!! 

Anka i Ninka wypuszcza nową kolekcję toreb "Czy wiesz, że..." macie może pomysł na ciekawostki o których nikt nigdy nie słyszał? A może takie, które po prostu chcielibyście zobaczyć zobrazowane na torbie? Piszcie! Czekamy na Wasze sugestie w komentarzach!! :)

 A to torby, które powstały jakiś czas temu, kiedy przycisnęła mnie wena. :D Co o nich myślicie? Te konkretne już niedostępne, ale może ktoś miałby ochotę na podobne? :)


2 komentarze:

Pozostaw po sobie miłe słówko :))

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...