czwartek, 25 kwietnia 2013

Srebrne zaległości.

I to bardzo zaległe zaległości leżą i czekają na swoje 5minut od stycznia. A oto i one :)

Kolczyki z kolekcji La Plata wykonane zostały w całości z srebra pr 925. Te dwa małe twory powstały z cudów natury jakimi są właśnie takie minerały jak malachit, który tutaj występuje w formie fasetowanej kulki (14mm), oraz labradoryt, który w tej parze występuje w formie nieregularnych  fasetowanych oponek 10x6mm. Kolczyki wykończone drobnymi kryształkami Swarovskiego bicone 4mm w kolorze golden shadow, oraz drobnymi kuleczkami malachitu 4mm zawieszone są na delikatnych biglach, które nie odwracają uwagi od głównej ozdoby.
Na biglach wybita jest próba srebra 925. Długość bez bigli to 31mm.

Te eleganckie i urocze kolczyki z kolekcji La Plata wykonane zostały w całości z srebra pr 925. Całośc skomponowana jest w iście wiosennych kolorach. Składają się z pięknych, zielonych kuleczek szkła weneckiego (16mm) z zatopionym paskiem srebra, fasetowanych oponek fioletowego agatu (12mm) oraz kryształków Swarovski bicone 4mm w kolorze peridot, uzupełnionych przez srebrne przekładki. Zawieszone są na delikatnych biglach, które nie odwracają uwagi od głównej ozdoby.
Na biglach wybita jest próba srebra 925. Długośc bez bigli to 3cm.

Bardzo delikatne, małe twory skomponowane z egzotycznych pereł w stalowym kolorze o niereguralnych kształtach i wymiarze ok. 20mm i kryształków. Kolczyki wykończone drobnymi kryształkami Swarovskiego bicone 6mm w kolorze antique pinkt zawieszone są na delikatnych biglach, które nie odwracają uwagi od głównej ozdoby.
Na biglach wybita jest próba srebra 925. Długość bez bigli to 25mm.
W jednej z pereł ukryta skrzętnie jest mała niespodzianka, niewidoczna bez wpatrywania sie w otwór w perle- mały kryształek swarovskiego bicone 4mm purple.
Przykuwające uwagę swoim surowym pięknem kolczyki z kolekcji La Plata wykonane zostały w całości z srebra pr 925. Skomponowane zostały z surowych bryłek kwarcu o nieregularnych kształtach i ogromnym uroku, oraz z drobnych kryształków Swarovskiego bicone 4mm w kolorze fuchsia. Zawieszone są na delikatnych biglach, które nie odwracają uwagi od głównej ozdoby.
Na biglach wybita jest próba srebra 925. Długość bez bigli to 3,2cm.

Słodkie kolczyki stworzone w różowej kolorystyce. Skomponowane z wielobarwnych kulek agatu fasetowanego (16mm), delikatnych kryształków Swarovskiego- oponek 8mm w kolorze amethyst, oraz słodkowodnych perełek grafitowych (4mm). Kolczyki wykończone delikatnymi, srebrnymi przekładkami zawieszone są na delikatnych biglach, które nie odwracają uwagi od głównej ozdoby.
Na biglach wybita jest próba srebra 925. Długość bez bigli to 3cm.


Trochę tego jest. No i jeszcze kilka sztuk jest :) Te, oraz inne możecie zobaczyć w zakładce 'wyprzedaże' u góry. :) Pochorowałam się zupełnie, mam katar, kaszel i zawroty głowy. Oraz ogromne zaległości w fotografowaniu i obrabianiu tych zdjęć. Mam pewnie ok 10 broszek do wystawienia. 

Wam życzę zdrowia i dużo weny :)

I zapraszam do wymianki wiosennej :)
<a href="http://www.bloglovin.com/blog/6760049/?claim=rcvhjdxhkg5">Follow my blog with Bloglovin</a>

4 komentarze:

Pozostaw po sobie miłe słówko :))

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...