poniedziałek, 9 czerwca 2014

Ptasich treli ciąg dalszy- rubinowa ara

Ostatnio tworzę i tworzę, ciągle i ciągle, niemal bez przerwy :) Sięgam więc dziś do moich koralikowych 'korzeni'- pierwszej 'większej' pracy, za którą się wzięłam. Kolia powstała w mojej głowie gdy tylko złapałam w łapki rubinowy jadeit który widzicie w centrum naszyjnika. 


Po bokach dwa kryształy swarovskiego rivoli 12mm w kolorze ametystu i łańcuszek z super duo. 

Zajęła mi wyjątkowo dużo czasu, ale to głównie dlatego, że ciągle się wprawiam i zdarzają się liczne pomyłki i prucia. Poza tym bardzo dużo czasu zajęło mi pierwsze w życiu oplatanie kamienia, który nie byłby od spodu podklejony. Jestem jednak z niej dumna, a także z tego, że widzę postępy przy kolejnych pracach. Dziś przyszło do mnie zamówienie z korallo- pierwsze sznurki do sutaszu. Wzdycham do wszystkich waszych sutaszowych cudeniek i jak niektóre z Was wiedzą maniakalnie dążę do wszelakich prywatnych wymianek poszerzając moją kolekcję. :) Może w końcu będę w stanie uszyć coś swojego? :)


 Ara została zgłoszona na konkurs Royal Stone, podobnie jak delikatna zebra, która była prezentem urodzinowym dla znajomej. :)
Jako, że na warsztacie mam ostatnio po kilka projektów na raz ten weekend minął mi pod znakiem wykańczania ich, co by mi nie ciążyły za bardzo na sumieniu gdy czytam kolejną książkę Pratchetta. ;) 
Tak więc wczoraj w nocy skończyłam 'żuka', a dziś projekt z kryształkami rivoli dla Korallo. Teraz pora na poważnie wziąć się za motyla, a jak czas pozwoli to i za rybę. :) Stałam się konkursową maniaczką i gdybym potrafiła mnożyć czas to obskoczyłabym wszystkie wyzwanie. :)

4 komentarze:

 1. Ale się rozkoralikowałaś :) kiedy Ty masz na to czas :)
  Każda kolejna praca wychodzi coraz zgrabniej, Ara jest przepiękna a Zebra choć skromna to naprawdę urocza!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Teraz po maturach mam całe dnie wolne :) Dziękuję, jeszcze mnóstwo nauki przede mną, ale staram się, żeby każda praca była wyzwaniem :)

   Usuń
  2. Piękny naszyjnik, królewski chciałoby się napisać, ale wisiorek też ma w sobie to coś:)

   Usuń
 2. Piękna kolia, jak dla królowej :)

  OdpowiedzUsuń

Pozostaw po sobie miłe słówko :))

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...