piątek, 27 czerwca 2014

Konkursoholiczka!

To właściwie jedyne co robię w ostatnim czasie, szyję, szyję, szyję. Starałam się wyrobić na 4 różne konkursy, na trzy z nich dałam radę. Dziś chciałabym pokazać Wam komplecik, który uszyłam na konkurs Korallo Swarovski. Zaczęłam od sznura na szydełku z użyciem Super Duo, potem zajęłam się swarkami i próbowaniem różnych ich konfiguracji, z początku miała być dużo bogatsza, uznałam jednak, że wolę komplecik z duuużymi kolczykami, które pięknie łapią światło. Kolczyki wbrew rozmiarowi są leciutkie. Umocowałam je na sztyftach i jestem z nimi przeszczęśliwa. :)


A tak się prezentuje komplecik 'na modelce'. ;)


Będę bardzo wdzięczna za wszystkie głosy, jednak nie wygrana jest najważniejsza, prawda? (choć nagroda jest nieeeesamowita! :D Takiej ilości swarków na raz w życiu nie miałam :D) Teraz jestem świeżo po odebraniu świadectwa maturalnego- nie jest tak źle! :) Jeszcze półtora tygodnia, będę miała za sobą egzaminy na studia i wreszcie będę mogła odetchnąć pełną piersią.:)

Życzę Wam wspaniałego weekendu! :)  

8 komentarzy:

 1. Piękny ten komplecik,ładny dobór kolorów.

  OdpowiedzUsuń
 2. Komplecik prezentuje się bardzo ładnie, szczególnie na modelce :) Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Sama wzięłam udział w konkursie, ilość swarków do wygrania meeeega kusząca. Ale zachowują zdrowy obiektywizm muszę stwierdzić, że Twoja praca jest świetna! :) pozdrawiam serdecznie ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Na prawdę świetny komplet! :) ja już swój głos na Ciebie oddałam :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Przepiękny komplet, złote błyski pięknie wydobywają z niego cały urok, gratuluję tak cudownej pracy:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo ładnie ten komplet wygląda! Świetny!

  OdpowiedzUsuń

Pozostaw po sobie miłe słówko :))

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...