wtorek, 16 września 2014

Moje miejsce pracy kreatywnej- PRZEPROWADZONA!

Stało się! Teraz mój kąt kreatywny przeniósł się nie z pokoju do pokoju, a z Bydgoszczy do Gdańska! Wróciłam dziś z naszego studenckiego mieszkanka gdzie spędziłam ostatni tydzień wypoczywając, czytając, gotując, duużo spacerując, zwiedzając i meblując mieszkanko. :)

Tak więc dziś pokazując Wam moje miejsce pracy przedstawię Was mojej połówce pokoju, który dzielić będę z przyjaciółką. :) Kolorystykę pokoju wyznaczył brzoskwiniowy kolor ścian, który tam zastałam i postanowiłam podkreślić, oraz zieleń szafy, którą dostałam gratis do łóżka, a pokochałam jak tylko mogłam. ;) 


Na biurku rozciągnęłam rolkę papieru z IKEA- za 10zł mam 30metrów podkładu do bazgrolenia! :) Pierwszego dnia był jeszcze czysty.. dziś gdy wyjeżdżałam prezentował się już nieco inaczej. :)
Regalik z ramkami na zdjęcia będzie pełnił głównie funkcję dekoracyjną- rameczki przypominają mi o najdroższych, którzy zostali w Bydgoszczy, a pojemniczki skrywają moje skarby. Pudełka po butach przemaluję- kupiłam już farbę w sprayu. Potrzebuję też dwóch dużych kartonów na wełnę. 


21m kwadratowych to spoty pokój, przedzielony na pół tworzy dwa przytulne kąciki. Zestawione ze sobą biurka na pewno osłodzą chwilę nauki, w dwójkę nawet milej się milczy.  Pokój przedzielony został czterema regałami, dokładne zdjęcia przedstawię kiedy idziej, bo dziś nie o tym mam pisać. :)

Z reguły pracuję przy biurku, z robótką mogę się przenieść czasami w wygodny fotel, gdy chwytam za szydełkowe sznury, jednak za bloga czy igłę chwytam przy biurku. Tak więc wybór nowego biurka był dla mnie bardzo ważny- ma dużo szuflad, które pozwolą uporządkować mi mój artystyczny nieład. :)


Marzy mi się stojak na probówki, na razie jednak dobrze jest mi z taką kolorystyczną segregacją. Muszę kupić więcej sorbetów z Biedronki, bo uwielbiam te małe plastikowe opakowania. :)

Nowe miejsce natchnęło mnie weną na nowe twory, powoli zabieram się za nową zimowo-zamkową kolekcję. W przyszłym tygodniu wracam do Gdańska, a tyle muszę załatwić przed wyjazdem, martwię się, że się nie wyrobię, trzymajcie kciuki! :)11 komentarzy:

 1. ha! będzie Ci bliżej na nasze trójmiejsko-kaszubskie spotkania Craftowe :) Pozdrawiam z Tczewa! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja na to jak na lato! :) Nie mogę się doczekać! Gdzie mogę poczytać więcej na ten temat? :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję fajnego miejsca do pracy :)

  OdpowiedzUsuń
 4. polecam forum http://craftladies.org/ ze szczególnym uwzględnieniem tematu Craftladies spotykają się ... :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Cudownie się urządziłaś, ten pokój na pewno będzie bardzo kreatywnym miejscem! Jak tylko się trochę oswoisz z nową studencką rzeczywistością to się odezwę i Cię zaproszę na pyszną kawę koło Twojej uczelni! Pozdrowienia!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo chętnie! Aktualnie niecierpliwie czekam na nowy plan lekcji, ale jak tylko się wczuję i będę wiedziała co i jak bardzo chętnie się spotkam! :)

   Usuń
 6. Wszystko elegancko :) Zatem trzymam kciuki :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ale porządek masz w szufladach

  OdpowiedzUsuń

Pozostaw po sobie miłe słówko :))

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...