niedziela, 10 marca 2013

Ptaszorek z zamka!

Środa, czwartek, piątek miałam w szkole rekolekcje- z racji kończonych wcześniej zajęć miałam trochę więcej czasu. Nie mogłam go jednak całkowicie poświecić na szycie- mam spore zaległości w wystawianiu biżuterii, cześć nie jest obfocona, inne zdjęcia czekają na obrobienie a inne już tylko na opis i wystawienie. 
To i owo jednak zdążyłam poczynić, na przykład takiego Pajaro- małego ptaszka z zamka i wełny do filcowania.Radośnie poćwierkując wena sfrunęła na mnie spod sufitu. Pod jej wpływem chwyciłam filc, trochę wełny do filcowania, zamek błyskawiczny i uszyłam tego oto ptaszka. Stworzony jest z trzech kolorów wełny, podszyty szarym filcem z zapięciem broszkowym. Oczko wyszyte szklanym koralikiem.
Tym które już dołączyły do akcji Doceńmy rękodzieło- bardzo dziękuje. Całą resztę zapraszam. :) Pokażmy na co stać nas- Polskie Blogerki. :)

Miłej niedzieli!

11 komentarzy:

 1. Cudny ptaszorek wiosenny oby jak najszybciej swoim świergotem wiosnę nam sprowadził. Pozdrawiam serdecznie i miłego dnia zycze . Grzegorz.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ptaszek jest uroczy, ale i ten koszyk bardzo mi się podoba :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Śliczny ptaszek:) super pomysł:)

  OdpowiedzUsuń
 4. uwielbiam twoje prace :D

  za każdym razem mnie zadziwiają :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Tworzysz niesamowite cuda! Kotek z poprzedniego posta i ptaszek (że nie wspomnę o poprzednich pracach)po prostu skradły mi serce!

  OdpowiedzUsuń
 6. Ślicznie Ci to wychodzi.I co inny to ładniejszy:0

  OdpowiedzUsuń
 7. ptaszek śliczny:) bardzo mi się podoba

  OdpowiedzUsuń
 8. Eh...wypociłam co miałam w poście "Doceńmy rękodzieło" a teraz pochwały :). Robisz cudne te broszki z filcu i zamka! Nigdy wcześniej takich nie spotkałam! (Co prawda mało obracam się w biżuterii). Są piękne i unikatowe, podziwiam trud i ilość włożonej w nie pracy! Pozdrawiam i życzę powodzenia!

  OdpowiedzUsuń

Pozostaw po sobie miłe słówko :))

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...