piątek, 4 maja 2012

Dziękuję Wam kochane. :)

Dziękuję Wam bardzo za miłe, podnoszące na duchu komentarze pod moim dzisiejszym postem. Macie oczywiście racje pisząc o tym, że ludzie często wydają dużo więcej czasu na masową chińszczyznę, niż na niepowtarzalne rękodzieło. Na pewno nie zamierzam lecieć w kosmos z moimi cenami, bo nie wyobrażam sobie sprzedawać moich kwiatów za wygórowane 90zł. No, chyba, że będę je złocić. :)) Przecież w rękodziele nie chodzi o to, by brać pieniądze jedynie za materiały, nasz czas również jest wiele wart. Kiedy zaczęłam sprzedawać moje kwiaty pomyślałam. "Grunt, żeby nie być za bardzo na minusie, przecież i tak będę to robić skoro to kocham." To takie samo hobby jak moja pasja do czytania książek, tyle, że za kupione książki z reguły nie dostaje się zwrotu pieniędzy.. Zresztą, niejedne artystki żyją z swoich zarobków, czemu miałyby ledwo żyć za sprzedane produkty, skoro poświęcają im cały swój czas? Podziwiam Wasze prace i widzę znaczące różnice między cenami, ale nie wynikają one z naszych zawyżonych lub zaniżonych samoocen, a z różnicy w technikach i czasochłonności. Jesteście wielkie tworząc to co kochacie, blogując i zawsze służąc życzliwym słowem za które bardzo, bardzo Wam dziękuję. :))

Mam nadzieję, że majówka mija Wam twórczo, a przede wszystkim, że nareszcie macie czas na zasłużony odpoczynek. Bardzo mi miło widzieć, że codziennie przybywa komentarzy i obserwatorów, nawet kiedy nie mam czasu na blogowanie. Obiecuję pokazać Wam trochę zdjęć z majówki, oraz nowych kwiatów w niedzielę, gdy zaprezentuję również zdjęcia kilku paczek, które mam nadzieję, zdążą dojść przed moim powrotem- bo niecierpliwie na nie czekam. :))


zdjęcie zaczerpnięte z bloga http://nl.blox.pl

1 komentarz:

  1. Nino, moja paczuszka dla Ciebie niestety ciut późno ode mnie wyszła ale mam nadzieję że jednak nie będziesz miała mi tego za złe, w poniedziałek na pewno już będzie i mam ogromną nadzieję że prezenty wymiankowe Ci się spodobają :)

    OdpowiedzUsuń

Pozostaw po sobie miłe słówko :))

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...