niedziela, 13 lipca 2014

Co nowego? - Całoroczna esencja szczęścia!

Tararararrararamamam <famfary> dostałam się na mój wymarzony kierunek! :)
Od niedawna jestem oficjalnie studentką Gdańskiego ASP na kierunku Edukacji Artystycznej. :)
Cały rok bardzo ciężkiej pracy, przygotowywanie do matur z historii sztuki, pracowanie nad teczką i innymi 'dokonaniami artystycznymi'- i udało się! Bardzo dziękuję wszystkim którzy wspierali mnie dobrym słowem w chwilach (postach) słabości. :) Teraz jestem tak szczęśliwa, że mogłabym szczęściem pół blogosfery obdzielić. Może powinnam pomyśleć o jakimś candy? O co chcielibyście powalczyć? :)

Teraz wyznaczam sobie nowe cele. To ma być pierwszy z najzdrowszych lat w moim życiu, zamierzam zacząć regularnie uprawiać sport i odżywiać się zdrowiej, chcę wreszcie porządnie nauczyć się języka hiszpańskiego i regularnie szlifować rysunek. W czwartek jadę do Gdańska szukać mieszkań na wynajem, mam nadzieję, że uda mi się znaleźć coś ciekawego. :)
Kogo będę mogła spotkać w Gdańsku na ciasteczko, kawkę i koralikowanie w przyszłym roku? :))

Mało? Więcej radości? Dobra.
Teraz podzielę się z Wami moimi nagrodami za pawia z Royal Stone. Trudno było zdecydować się na zakupy za jedynie 25zł, bo cudów na ich stronie tyle... ale postanowiłam nie nadwyrężać portfela do póki nie znajdę jakiejś wakacyjnej pracy, która pozwoli na spełnienie swoich fanaberii. ;)Wybrałam zawieszkę z agatu, która jest cudownie popękana, a środek czego na zdjęciach nie uchwyciłam jest niemal zupełnie przeźroczysty. Ma około 60x50mm. Do tego sznur hematytów matowych w kolorze miedzianym i 4 szklane, pięknie fasetowane łezki. :) Gratis dostałam torbę "Król Karol kupił królowej, a ja sama sobie robię"- teraz mam już dwie i będę z nimi bezwstydnie chodzić na wszystkie zakupy. ;))


Patrząc na kolor tego agatu.. zgadnijcie na jaki konkurs teraz szyję i co? Nasuwają się Wam jakieś skojarzenia? :D 

No i po trzecie:
Zachęcona wpisem Katty, postanowiłam również wziąć udział w moim pierwszym blogowym wyzwaniu, więc od poniedziałku do piątku będziecie mieli ze mną w tym tygodniu ciężko! :))Zapraszam wszystkich do udziału w wyzwaniu na blogu Uli, kto wie, jeżeli mnie wciągnie może mój blog faktycznie z kolejnymi wyzwaniami stanie się lepszy? :)

Po wyzwaniu pochwalę się zakupami z Akcesoriów Artystycznych, gdzie zakupiłam kilka perełek. :)

Udanej niedzieli i całego tygodnia! :)

ps. Od wczoraj 4 moje najnowsze prace są do oceny w Craft Critic- będę wdzięczna zarówno za każde miłe słowo jak i za porządną, mieszającą z błotem konstruktywną krytykę :D 

Tutaj oceniajcie <klik w obrazek>


2 komentarze:

Pozostaw po sobie miłe słówko :))

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...