czwartek, 17 lipca 2014

Ulubiona książka/album muzyczny/film, do którego lubię powracać- wyzwanie dzień 4

Dzień 4-Ulubiona książka/album muzyczny/film, do którego lubię powracać
Grease! 
Śmiejecie się ze mnie? Jeszcze nie? To powiem dodatkowo, że kiedyś strasznie się utożsamiałam z główną bohaterką- Sandy. Jeszcze kilka lat temu byłam zupełnie inną osobą. Szaraczkiem, wiecznie wtopiona w tłum, ubrana zawsze na czarno. Co prawda moja przemiana nie była motywowana chęcią podbicia serca Johna Travolty (te ruchy bioder!! :D), ale odkryciem własnej pasji, ale... jednak ;) Film od kiedy go pierwszy raz obejrzałam (a oglądałam pewnie razy kilkadziesiąt bo znam cały na pamięć..) był dla mnie ogromną inspiracją. Dwójka głównych bohaterów, pokazuje, że możemy się zmienić niezależnie od tego co myślą o tym nasi znajomi (Danny) i niezależnie o tym jakie do tej pory mieliśmy sami o sobie mniemanie (Sandy).Jak by tego było mało... niesamowity soundtrack! :) Muzyka skłoniła mnie do spróbowania jive, ale były to próby domowe, ukrócone moralną glebą. ;) Strasznie trudno byłoby mi powiedzieć, które piosenki lubię najbardziej, ale gdybym musiała wybierać, to "You're the one that I want" (metamorfoza Sandy) i "We go together"- najweselsza piosenka, którą w życiu słyszałam. ;) No i każdy zna pewnie "Summer nights"? Jeżeli nie, posłuchajcie koniecznie przynajmniej jednej, a może skłoni Was do obejrzenia mojego ukochanego filmu. :)


Mordka mi się szczerzy na samą myśl o tym filmie, może jutro go obejrzę jeszcze raz? :) Każdemu polecam film z czystym sumieniem, nawet jeżeli wychodzi z założenia, że starych filmów się nie ogląda. Dla mnie co klasyka, to klasyka. :) 

Wybaczcie, że dziś piszę tak późno. Cały dzień spędziłam w Gdańsku szukając mieszkania... i znalazłam! :) Tak więc jestem przeszczęśliwa, teraz jeszcze muszę znaleźć jakąś pracę na wakacje. ;)


Padam na twarz moje kochane! Chodźmy spać! :)
Do jutra! (jutro o przyzwoitej porze)2 komentarze:

  1. Ech, Grease to klasyka! Bardzo lubię :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Kocham ścieżkę dzwiękową do Grease! Aż wstyd się przyznać, że.... NIGDY nie oglądałam ;)

    OdpowiedzUsuń

Pozostaw po sobie miłe słówko :))

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...