środa, 22 maja 2013

Debiut poza blogspotem. :)

A owszem! Akcja "Doceńmy rękodzieło" wychodzi do ludzi! :) Mam nadzieję, że streszczona w 1873 znakach (w tym spacje ;)) znajdzie trochę uznania i zrozumienia, a także choć ociupinkę poprawi sytuację rękodzielników (jeden 'przekabacony' klient, to jeden uszczęśliwiony rękodzielnik więcej :))

Więc tak jak pisałam kilka dni temu redakcja portalu female.pl napisała do mnie z propozycją o współpracę. Nie wiem czy możecie wyobrazić sobie moje zdziwienie i radość, gdy przeczytałam maila od nich. Między innymi dlatego, że cały ten dzień myślałam właśnie o tej inicjatywie i o tym do jakiej gazety, czy portalu by tu w wakacje nie napisać. Szybko się zorganizowałam i stworzyłam krótki artykuł w kilku słowach opisując całą akcję. Oczywiście o wielu sprawach nie mogłam wspomnieć, po prostu nie starczyłoby mi miejsca. Nie wspomnę tu już o umieszczeniu w artykule nawet najkrótszej wyceny.. Ale jest! "Doceńmy rękodzieło" po raz pierwszy wyszło do ludzi! :) Wzmianka o artykule znalazła się również na fanpagu redakcji. 

Zachęcam do lektury, oraz do dokładnego przyjrzenia się stronie female.pl. Znajdziecie tam naprawdę interesujące artykuły na multum tematów m.in. o zdrowiu, kuchni, modzie, urodzie, rozrywce itp. Naprawdę można usiąść i  wsiąknąć. Mnie szczególnie zainteresowała tabela i licznik kalorii. ;)


That's right! My campaign 'Let's appreciate hand craft' goes out to the people! I hope that these 1873letters will make a difference in our 'craft world'. So as I said a few days earlier editorial office from female.pl wrote to me proposing cooperation. I was so suprised and happy! Mainly becaus for whole day I was thinking how should I go out to people with these action. So I rappidly wrote a short article about our action. Unfortunately I didn't have enaught space to write about everything or about pricing hand craft. Female.pl has also mentione about me on their fanpage. I hope you would like my statement. :) On that page you can also find a lot of interesting doorways. :)


Miłego dnia/have a nice day!
Nina.


8 komentarzy:

 1. super! <33

  zapraszam do konkursu!
  - A.
  adriannaislookingforastyle.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. przeczytałam :D super sprawa, że coraz więcej osób zauważa Twoją akcję! super :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajna sprawa:) A kwiatuszek na zdjęciu cudny:)
  Pozdrawiam i zapraszam do siebie, będzie mi niezmiernie miło, jeśli zechcesz mnie odwiedzić i zostać na dłużej;)
  Pyzoletka

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetne wieści!
  Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Jestem zachwycona twoimi dziełami, broszki są piękne, przepiękne! Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluję debiutu i życzę wiecej ;)
  Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń

Pozostaw po sobie miłe słówko :))

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...